Ogłoszenie

Na samym początku przeczytajcie Regulamin a póżniej zróbcie kartę postaci! NIE WYBIERAJCIE POSTACI, KTÓRA JEST JUŻ ZAJĘTA, NAJLEPIEJ NIE ROBIĆ NICKÓW Z NAZWAMI BOHATERÓW Z ANIME "NARUTO"

#1 2008-12-16 14:53:47

Kakashi Hatake

Hokage

Zarejestrowany: 2008-12-15
Posty: 79
Punktów :   
Imię i nazwisko:: Kakashi Hatake
Wioska/Klan:: Konoha-Gakure/Klan Uchiha
HP/Chakra:: 1 000 000/9 000 000
Yen:: 1 000 000
Ranga:: Hokage

Sharingan

Sharingan wywodzi się z innej linii krwi Byakugan a jego posiadaczami są członkowie (prawie całkowicie wymarłego) klanu Uchiha. Jest to specjalna zdolność zlokalizowana w oku (źrenicy) shinobi, który aktywuje go poprzez użycie pewnej ilości czakry, bez potrzeby wykonywania pieczęci. Aby Sharingan był skuteczny, należy go łączyć z innymi nin, tai i gen-jutsu, więc posiadacz musi prezentować wysoki poziom umiejętności bojowych. Sharingan daje posiadaczowi kilka przydatnych umiejętności. Są nimi np: zwiększenie szybkości reagowania gdy przeciwnik bardzo szybko się porusza, czy też umiejętność rozróżnienia wroga wśród stworzonych przez niego klonów Jutsu lub iluzji. Dzięki iluzji, użytkownik Sharingan może także wprowadzić swojego przeciwnika w stan, w którym wydawać mu się będzie, że Sharingan widzi przyszłość i czyta w myślach, co bardzo mu utrudni dalszą walkę. Najbardziej unikatową zdolnością Sharingan jest możliwość skopiowania ruchów przeciwnika, a co za tym idzie każdej widzianej przez niego techniki, czy to Nin, Gen czy Tai-jutsu, nawet jeżeli widziano ją tylko raz. Dzięki temu ninja, może posiadać niezliczoną liczbę technik w swoim arsenale bez potrzeby ich trenowania, co czyni z niego iście niebezpiecznego przeciwnika, skopionana jednak technika jest slabsza od trenowanego odpowiednika. Technika ma swoje wady. Sharingan jest bezużyteczny przeciwko szybkości, na których opiera się większość technik Taijutsu. Jeśli nawet Sharingan potrafi przejrzeć daną technikę, użytkownikowi brakuje już czasu na reakcję, przez co staje się podatny na ataki. W dodatku użytkownicy Taijutsu prawie w ogóle nie używają czakry (jest zużywana na stałe rozwijanie szybkości, siły i wytrzymałości) i walczą głównie z użyciem pięści. Sharingan jest także bezużyteczny przeciw innym posiadaczom kekkei genkai, gdyż nie potrafi skopiować stosowanych przez nich technik.Dzięki sharinganowi można także czytać z ruchu warg,lub kopiować ruchy przeciwnika.


Cztery poziomy Sharingan

Poziom pierwszy - wstępny. Pojawia się zaraz po "przebudzeniu" umiejętności i jest bardzo słaby. Oczy posiadają dwie "łezki" umieszczone naprzeciw siebie. Pozwala przede wszystkim dostrzegać zjawiska niewidoczne normalnym okiem - obiekty poruszające się z dużą szybkością, przepływ czakry, a także w pewnym stopniu przenikać przedmioty. Może kopiować jedynie techniki Taijutsu.

Poziom drugi - podstawowy. Klasyczna, rozwinięta forma Sharingan z trzema łezkami. Ten Sharingan widzi już prawie wszystko, pozwala też na skopiowanie każdej techniki poza tymi ograniczonymi do więzów krwi. Może też w pewnym stopniu przewidzieć kolejny ruch przeciwnika.

Poziom trzeci - Mangekyu Sharingan .To bardzo rzadki, wręcz unikalny poziom Sharingan. Kształt jest zróżnicowany u każdego posiadacza Sharingan. Ci, którzy go osiągnęli musieli wyzwolić niezwykłe emocje (zazwyczaj negatywne) jak choćby na widok śmierci najbliższego przyjaciela. Używanie technik Tsukuyomi i Amaterasu, techniki Kakashiego polegającej na wyrwaniu do innego wymiaru przedmiotu lub części ciała, oraz prawdopodobnie innych jeszcze nie znanych, stopniowo osłabia wzrok i w końcu doprowadza do ślepoty.

Poziom czwarty -Estranal Mangekyu Sharingan Jest to poziom który zdołał osiągnąć tylko Uchiha Madara. Przez nadmierne używanie Mangekyu Sharingan stracił on wzrok, zaślepiony chęcią rozwijania tej cennej umiejętności wydłubał oczy swojemu bratu. W ten sposób uzyskał Wieczny Mangekyu Sharingan. Jego użytkownik staje się nieśmiertelny, przy czym nigdy nie oślepnie i posiada zupełnie nowe techniki wzrokowe zdolne nawet do kontroli nad Kyuubim.

Posiadacze Sharingan
Członkowie klanu Uchiha (m.in. Sasuke Uchiha, Itachi Uchiha, Obito Uchiha, Madara Uchiha)
Kakashi Hatake


Imie: Kakashi
Nazwisko: Hatake
Demon: Kyuubi
Wioska: Konoha-Gakure
Yen: 1 000 000
Kekei Genkai: Sharingan
Natura Ckary: Katon, Raiton
HP: 1 000 000
Chakra: 9 000 000
Ekwipunek: Backpack Big: 100Kunai Etui Na kunai Ciężarki 10 kg, 100 shuriken, wielka katana, skórzana tunika
Ninjutsu: Kai, Chidori, Chidori Blade, Chidori Nagashi, Cursed Chidori, Bunshin no jutsu
Genjutsu: Tsukuomie
TaiJutsu:Sennen Goroshi
Katon: Katon Huosenka no jutsu, Katon Goukakyu no jutsu, Katon Ryuuka no jutsu, Zukokku
Misje D53
        C42
        B95
        A23
        S18

http://kmlinux.fjfi.cvut.cz/~pausp1/files/Kakashi4.jpg
http://i33.tinypic.com/k2i73k.gif
http://pobladores.lycos.es/data/pobladores.com/uc/hi/uchiha_nibor/channels/habbo_naruto_rpg/images/4227583kyuubi.jpg

Offline

 

#2 2008-12-17 14:30:34

Kamilex

Mieszkaniec

Zarejestrowany: 2008-12-17
Posty: 49
Punktów :   
Imię i nazwisko:: Sasuke Uchiha
Wioska/Klan:: Konoha-gakure/Uchiha
HP/Chakra:: 100/100
Yen:: 190
Ranga:: Genin

Re: Sharingan

Chciałbym 1 poziom sharingana


Imię:Sasuke Uchiha         
Klan:Uchiha
Wioska:Konoha-Gakure
Wiek:16 lat
Wzrost:168cm
Waga:52.2kg
Kekengenkai:Sharingan[1poziom]
Natura Chakry:Katon
Yen: 190
Hp:100
Chakra:100

Ekwipunek:Etui na shurikeny i na kunaie,50 shuriken,10 kunai,Duża katana, 50 senbon, zwój do zawarcia przyierza ze zwierzeciami
Misje
D:1
C:
B:
A:
S:
Jutsu które ćwicze


Jutsu które Moge używać

Jutsu katon:
-Goukakyuu no jutsu

Podstawowe jutsu:

-Kawarami no Jutsu
-Kai

Tai jutsu:

Gen jutsu:http://i194.photobucket.com/albums/z156/DiffidentAngel/DemonSasuke.jpg

Offline

 

#3 2009-11-10 16:15:49

sneaki

Mieszkaniec

Zarejestrowany: 2009-11-10
Posty: 11
Punktów :   
Imię i nazwisko:: Naruto Uzumaki
Wioska/Klan:: Konocha-Gakure / Uchiha
HP/Chakra:: 100 / 100
Yen:: 265
Ranga:: Uczeń akademi

Re: Sharingan

Także chciałbym 1 poziom sharingana


Imię:Naruto
Nazwisko:Uzumaki
Demon:Raiju
Wioska:Konoha-Gakure
Klan:Uchiha
Wiek:18
Wzrost:205
Waga:75
Kekei Genkai:Sharingan[poziom1]
Natur Chakry:Katon
Yen:265
HP:100
Chakra:100
Ekwipunek:Backpack Big , 10 Shuriken , 5 Kunai , Duża Katana , 50 Senbon , 5 Bomb Dymnych , 5 Kartek Wybuchowych , Zwój zawarcia przymierza ze zwierzętami , Etui na Kunai , Etui na Shuriken.

Justsu które umiem:
Bushin No Jutsu ( 50 CH 1 klon ) (wykonując to jutsu robi klony(iluzje)te klony mogą walczyć i chodźić ale nie zadajom obrażeń bo ty tylko iluzje)
Kawarimi (Chakra 150) (Podmiana z jakimś przedmiotem)
Jutsu Katon które umiem:

Historia: Nie chce mi się myśleć

http://www.naruto.net.pl/images/article … naruto.jpg

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Rozwój servera poprzez wasze propozycje Mrzeżyno wakacje torby papierowe do cateringu savo