Wielka droga ninja

Gra Forumowa Naruto

Ogłoszenie

Na samym początku przeczytajcie Regulamin a póżniej zróbcie kartę postaci! NIE WYBIERAJCIE POSTACI, KTÓRA JEST JUŻ ZAJĘTA, NAJLEPIEJ NIE ROBIĆ NICKÓW Z NAZWAMI BOHATERÓW Z ANIME "NARUTO"

#1 2008-12-15 22:30:49

Kakashi Hatake

Hokage

Zarejestrowany: 2008-12-15
Posty: 79
Punktów :   
Imię i nazwisko:: Kakashi Hatake
Wioska/Klan:: Konoha-Gakure/Klan Uchiha
HP/Chakra:: 1 000 000/9 000 000
Yen:: 1 000 000
Ranga:: Hokage

Zakładanie karty postaci

Oto przykład i przy okazji moja karta ( nie wklejać tego do sygnatury, do sygnatury jest coś innego)

Imie: Kakashi

Klan: Hatake

Demon:Kyuubi

Wioska: Konoha-Gakure

Wiek: 25

Wzrost: 186 cm

Waga: 74 kg

Kekei Genkai: Sharingan

Natur Chakry:Katon, Raiton (można wybrać jedną, a jak sie będzie Chuninem drugą)

Yen 1 000 000 ( ja mam tyle wy macie 1000)

HP: 1 000 000 ( ja mam tyle wy macie 100)

Chakra: 9 000 000 (ja mam tyle wy macie 100)


Historia:

Jako syn słynnego Sakumo Hatake wcześnie kończy Akademię Ninja (w wieku 5 lat), zdobywając po roku rangę chūnina, zaś w wieku 13 lat staje się jōninem. Z powodu przeszłości ojca, Kakashi postanowił być zawsze wiernym danym rozkazom (jego ojciec popełnił samobójstwo, ponieważ złamał rozkaz i poszedł na ratunek przyjaciołom; wypominali mu to nawet uratowani).

Swoje postępowanie zmienia podczas swojej pierwszej misji jako jōnin dowodzący drużyną Czwartego, do której sam należy. Elementem zwrotnym jest bunt Obito Uchihy, który sprzeciwia się jego rozkazowi opuszczenia pojmanej Rin, medycznej kunoichi ich drużyny, i kontynuowania misji. Ostatecznie Kakashi dołącza do niego, jednakże prowadzona już walka stawia obu przed trudnymi decyzjami. Śmiertelnie ranny Uchiha (zmiażdżenie połowy ciała przez wielki głaz) postanawia przekazać mu sharingan, który zostaje wszczepiony przez Rin w miejsce wcześniej straconego podczas potyczki lewego oka jako prezent z okazji stania się jōninem.

Właśnie Obito (opuszczając Kakashiego, aby ratować Rin) jest autorem często cytowanych później przez Kakashiego słów: "Ci którzy nie wypełniają rozkazów są śmieciami, ale ci, którzy opuszczają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie". Także akcentowana przez jōnina współpraca drużynowa jest efektem wspomnianych wydarzeń. Wcześniej nieco sztywny przejął wiele z zachowań zmarłego przyjaciela, np. wymówki po spóźnieniach, które są wynikiem przeciągających się wizyt przy monumencie wspominającym zmarłych bohaterów Konohy, w tym Obito.

Ponieważ sharingan nie jest jego naturalnym okiem, jest stale aktywny. Dlatego też gdy nie jest potrzebny, Kakashi zasłania swoje oko ochraniaczem na czoło, aby oszczędzać czakrę. Długotrwałe używanie tego kekkei genkai powoduje ogromne wycieńczenie organizmu (co właściwie nie zdarza się członkom klanu Uchiha) tak, że nie może się on w ogóle ruszać, nawet przez blisko tydzień. Poza wspomnianymi różnicami otrzymany sharingan podlega ewolucji (na Mangekyo Sharingan) zachowując się jak normalny sharingan klanu Uchiha.

Unikatową techniką opracowaną przez niego jest Chidori (świergot tysiąca ptaków, inaczej Raikiri). Od młodości jego twarz ukryta jest za maską. Podopieczni, szczególnie Naruto, próbowali ją zerwać, nawet podczas snu lub zmusić go do jej zdjęcia w inny sposób[1]. Autor zapytany o twarz bohatera stwierdził, że zasłonił ją maską, ponieważ nie miał na nią pomysłu[potrzebne źródło].

Ulubioną lekturą Kakashiego jest seria książek dla dorosłych Eldorado flirtujących (jap. イチャイチャパラダイス Icha Icha Paradaisu?) autorstwa Żabiego Pustelnika czyli Jiraiyi.

( to co trzeba wkleić w syganturze jest pokazane u mnie w sygnaturze, tylko, że na początku nie ma się żadnej techniki)


Imie: Kakashi
Nazwisko: Hatake
Demon: Kyuubi
Wioska: Konoha-Gakure
Yen: 1 000 000
Kekei Genkai: Sharingan
Natura Ckary: Katon, Raiton
HP: 1 000 000
Chakra: 9 000 000
Ekwipunek: Backpack Big: 100Kunai Etui Na kunai Ciężarki 10 kg, 100 shuriken, wielka katana, skórzana tunika
Ninjutsu: Kai, Chidori, Chidori Blade, Chidori Nagashi, Cursed Chidori, Bunshin no jutsu
Genjutsu: Tsukuomie
TaiJutsu:Sennen Goroshi
Katon: Katon Huosenka no jutsu, Katon Goukakyu no jutsu, Katon Ryuuka no jutsu, Zukokku
Misje D53
        C42
        B95
        A23
        S18

http://kmlinux.fjfi.cvut.cz/~pausp1/files/Kakashi4.jpg
http://i33.tinypic.com/k2i73k.gif
http://pobladores.lycos.es/data/pobladores.com/uc/hi/uchiha_nibor/channels/habbo_naruto_rpg/images/4227583kyuubi.jpg

Offline

 

#2 2008-12-17 14:26:16

Kamilex

Mieszkaniec

Zarejestrowany: 2008-12-17
Posty: 49
Punktów :   
Imię i nazwisko:: Sasuke Uchiha
Wioska/Klan:: Konoha-gakure/Uchiha
HP/Chakra:: 100/100
Yen:: 190
Ranga:: Genin

Re: Zakładanie karty postaci

Imię:Sasuke Uchiha

Klan:Uchiha

Wioska:Konoha-Gakure

Wiek:16 lat

Wzrost:168cm

Waga:52.2kg

Kekengenkai:Sharingan (tylko niewiem czy moge odrazuale chyba tak)

Natura Chakry:Katon
Yen: 1000

Hp:100

Chakra:100

Podczas pracy nad mangą, Masashi Kishimoto nie miał zamiaru stworzyć postaci Sasuke. Po rozmowach z wydawcą o przyszłości serii zdecydował się stworzyć rywala dla głównego bohatera. Kogoś, kto byłby całkowitym przeciwieństwem Naruto. Kishimoto przeglądał mnóstwo mang i czasopism szukając pomysłu na określenie wzajemnych relacji Sasuke i Naruto - rywalizacji, która później zmieniła się w przyjaźń. Autor zawsze uważał, żeby Sasuke nigdy nie ukazywał zbyt wielu uczuć. Z energicznym i ciamajdowatym Naruto oraz cichym, mrocznym Sasuke mangaka stwierdził, że udało mu się stworzyć rywali idealnych.

Projekt Sasuke sprawił Kishimoto wiele problemów. Młody Uchiha był dla autora wielkim wyzwaniem. Za każdym razem wyglądał zbyt dojrzale jak na dwunastolatka. Najwięcej czasu mangaka poświęcił jego oczom, ale gdy już udało się narysować Sasuke poprawnie, kolejnym kłopotem był strój. Pierwszym pomysłem było dodanie wielu ozdób, jako że Kishimoto bardzo lubił rysować postacie obwieszone naszyjnikami i tasiemkami. W końcu jednak zrezygnował z większości akcesoriów wzorując się na stroju Naruto.

Sasuke pozostaje dla Kishimoto najtrudniejszym do narysowania bohaterem. W czasie pracy nad projektem pojawiały się niezliczone błędy i poprawki, najczęściej związane ze zbyt dojrzałym wyglądem chłopca. Włosy Sasuke, początkowo krótkie, by zaoszczędzić czas mangaki, stopniowo stawały się dłuższe. Uchiha otrzymał nowy strój podczas egzaminu na chūnina, wraz z ulubionymi przez autora bandażami i tasiemkami na rękach i nogach. Jednak ze względu na to, że rysowanie Sasuke w nowym stroju było zbyt czasochłonne, w kolejnych tomach Kishimoto powrócił do rysowania go w niebieskiej koszulce. Gdy autor jest pytany o ulubionego bohatera, zawsze wymienia Sasuke. Pytany dlaczego odpowiada, że chłopiec kosztował go najwięcej wysiłku i nieprzespanych nocy, więc trudno by mu było go nie polubić.

Dzieciństwo Sasuke spędził w cieniu starszego brata, Itachiego, który został nazwany dumą klanu Uchiha, jako że był wyjątkowo zdolny. W rezultacie rodzina w większości ignorowała małego Sasuke, zwłaszcza jego ojciec, który najbardziej był zaangażowany w wychowanie starszego syna. Matka wytłumaczyła Sasuke to tym, że Itachi będzie musiał kiedyś wziąć na siebie odpowiedzialność za klan. Dodała też, że gdy chłopców nie ma w pobliżu, Fugaku rozmawia wyłącznie o Sasuke.

Chłopiec nie chciał być wiecznie niedoceniany. Był najzdolniejszym uczniem w swojej klasie w Akademii Ninja, jednak nawet to nie wystarczało jego rodzinie. Jak na ironię, jedynym krewnym, który doceniał Sasuke był jego brat. Ojciec przypomniał sobie o młodszym synu dopiero, gdy Itachi zaczął się buntować. Pokazał mu jak używać Gōkakyū no Jutsu - techniki charakterystycznej dla członków klanu Uchiha, którego godło to wachlarz rozniecający ogień. Nie krył jednak zawodu, gdyż siedmioletni Sasuke nie opanował tej techniki tak szybko, jak jego brat. Mały nie poddał się, codziennie ćwiczył do utraty tchu, aby zasłużyć na pochwałę. Jednak gdy wreszcie mu się udało, nie zrobiło to wrażenia na ojcu, który ostrzegł go, by nie podążał krokami brata.
Sasuke chciał ukończyć Akademię w rok, podobnie jak Itachi. Być może udałoby mu się, gdyby nie zabójstwo jego rodziny.

Gdy Sasuke wracał spóźniony ze szkoły do domu, znalazł na ulicach ciała swoich krewnych. Pobiegł do domu ostrzec rodziców, jednak zastał tam Itachiego stojącego nad ich ciałami. Próbował zaatakować brata, jednak ten nie dał mu żadnych szans. Sasuke uciekł błagając, by go nie zabijał. Ten jednak zatrzymał go mówiąc, że nie jest wart zabijania. Itachi dodał również, że jedynie mały Sasuke mógłby kiedyś być dla niego godnym przeciwnikiem, biorąc pod uwagę jego obecne umiejętności. Zachęcił brata by stał się silniejszy wyłącznie po to, aby się zemścić. I on (włącznie z Itachim) może posiąść Mangekyou Sharingan, by być godnym przeciwnikiem, ale musi spełnić, jeden warunek. Zabić swojego najlepszego przyjaciela. Żeby to zrobić musi go nienawidzić za to, co zrobił rodzinie.

Po masakrze Sasuke jako jedyny został znaleziony żywy. Wymknął się ze szpitala i poszedł w deszczu do swojego domu. Jeszcze raz patrzył na miejsce, gdzie jego brat zabił rodziców. Rozmyślał nad słowami Itachiego i zdecydował, że zabije go za wszelką cenę.

Po powrocie do szkoły młody Uchiha stał się obiektem plotek. Nieustannie szeptano o nim na korytarzach, w wyniku czego odsunął się od przyjaciół. Stał się cichy, początkowo opuścił się w nauce. Dużo czasu spędzał na moście, gdzie ojciec uczył go Gōkakyū no Jutsu. Był samotny, podobnie jak Naruto. Obaj chłopcy często obserwowali się nawzajem, nie mieli jednak odwagi ze sobą porozmawiać.
Po zaliczeniu egzaminu końcowego w wieku 12 lat, Sasuke został przydzielony do Drużyny 7 kierowanej przez Hatake Kakashiego razem z Naruto i Sakurą Haruno. Z początku nie chciał współpracować z kolegami z drużyny uważając, że nie dorównują mu umiejętnościami i będą go jedynie spowalniać na drodze do zemsty. Jak twierdzi przy pierwszym spotkaniu z grupą "Nienawidzę wielu rzeczy i niczego specjalnie nie lubię. Nie mam marzeń, bo żyję rzeczywistością. Zamierzam wskrzesić mój klan i zabić pewną osobę...". Uważa Naruto za niezdarnego idiotę, który nie potrafi wykonać poprawnie ani jednego jutsu a Sakurę za denerwującą dziewczynę, która skupia się wyłącznie na flirtowaniu. Podczas testu z dzwoneczkami tylko jemu udało się wciągnąć swojego sensei w pułapkę i dotknąć dzwonków, zmuszając tym samym nauczyciela do przerwania lektury. Kakashi przyznaje mu rację - jest inny niż pozostali z drużyny, ale to nie oznacza, że jest lepszy.

Z upływem czasu Sasuke przestał być obojętny wobec Naruto i Sakury. Zaczął traktować ich jak przyjaciół i gotowy był narazić dla nich życie. Podczas walki z Haku uaktywnił Sharingan ku zdumieniu swojego przeciwnika. Odniósł poważne obrażenia osłaniając niezdolnego do ruchu Naruto przed senbon. Wtedy też stwierdził, że nie ma pojęcia czemu obronił „tego matoła” i powiedział Naruto o bracie. Naruto myśląc, że Sasuke nie żyje, w gniewie wyzwolił czakrę dziewięcioogoniastego demona Kyūbiego i zniszczył lustra Haku.

Egzamin na Chunina [edytuj]
Podczas egzaminu na chūnina jako jedyny z drużyny zachował odpowiednią czujność. Nie dał się nabrać na sztuczki ninja z innych drużyn, jednak podczas walki z Orochimaru ogarnął go strach. Od Sannina otrzymał również Przeklętą Pieczęć, która wyzwoliła w nim potężną siłę. W lesie pokonał Zaku Abumi, łamiąc mu ręce. Przed zabiciem ninja z Wioski Dźwięku powstrzymała go Sakura. Przerażony swoją nową mocą prosi Sakurę by nie mówiła Naruto o wydarzeniach z lasu.

Pieczęć dała o sobie znać ponownie w czasie walk eliminacyjnych. Zauważył to Kakashi. Zablokował on działanie znaku pouczając Sasuke, że to na ile będzie to skuteczne zależy wyłącznie od niego. W czasie pozostałych walk eliminacyjnych Uchiha leżał nieprzytomny w szpitalu, gdzie próbował go porwać dla Orochimaru Kabuto Yakushi.

Po ustaleniu kolejności walk finałowych Sasuke uciekł ze szpitala i spotkał się ze swoim sensei. Podczas treningu przygotowującego chłopca do walki z Gaarą Kakashi nauczył go swojej techniki - Chidori, którą Sasuke w późniejszym czasie rozwinął do Chidori Nagashi.

Sasuke przybył na swoją walkę w ostatniej chwili, dwukrotnie spóźniony. Jako jedyny był w stanie zranić Gaarę. Gdy sytuacja na egzaminie wymyka się spod kontroli, zostaje wysłany za drużyną z Suny, której członkowie - Kankurō i Temari próbowali uciec z nieprzytomnym bratem. Gdy Gaara odzyskał przytomność zmienił się w Shukaku, a Przeklęta Pieczęć Sasuke ponownie się uaktywniła. Naruto pokonuje demona.
Kłopoty wróciły, kiedy do Konohy powrócił Itachi. Gdy Sasuke dowiedział się, że jego brat jest tu by porwać Naruto (o czym przypadkiem powiedział mu Aoba Yamashiro), ruszył za przyjacielem, aby ostrzec go zanim znajdzie go Akatsuki. Naruto i Jiraiya opuścili w tym czasie wioskę. Sasuke przybył o parę minut za późno. W gniewie atakuje brata Chidori, jednak bezskutecznie. Itachi złamał mu rękę oraz użył na nim Tsukiyomi. Obserwujący walkę Kisame Hoshigaki stwierdził, że to nieprawdopodobne, że starszy Uchiha używa tej morderczej techniki na rodzonym bracie. Sytuację ratuje Jiraiya, przybywa również Maito Gai, który zabiera nieprzytomnego Sasuke z powrotem do Konohy. Wtedy Naruto i Jiraiya wyruszają na poszukiwania Tsunade, która mogła uzdrowić Kakashiego i Sasuke.

Niedługo potem Drużyna 7 zostaje wysłana na misję. Mają chronić Idate w drodze do jego kraju. Podczas tego zadania Kakashi powrócił wcześniej do Konohy. Jego uczniowie zostali zaatakowani i cała trójka znajdowała się w śmiertelnym niebezpieczeństwie. Zostają schwytani, jednak dzięki Sasuke, Naruto, Sakurze i Idate udaje się uciec i pokonać napastników
Te wydarzenia sprawiły, że Sasuke zaczął się zastanawiać czy jest w stanie kiedykolwiek pokonać brata. Leżąc w szpitalu myślał o Naruto, o tym jak bardzo się rozwinął od ich pierwszego spotkania. Gdy przyjaciele przyszli go odwiedzić, wyzywa Uzumakiego na pojedynek. Biją się na dachu szpitala. Sasuke używa Chidori, Naruto Rasengana. W ostatniej chwili walkę przerywa Kakashi. Karci chłopców za lekkomyślne użycie tak potężnych technik przeciwko przyjacielowi. Sasuke ucieka, nie wie jednak, że jest nieustannie obserwowany przez Sound Four- ludzi Orochimaru. Jego sensei znajduje go szybciej niż oni i przywiązuje do drzewa. Tłumaczy mu, że nie jest jedynym, który miał ciężkie dzieciństwo i mówi o swojej rodzinie i przyjaciołach (nie wspomina jednak o Obito). Zostawia chłopca pogrążonego w myślach. Wtedy ujawniają się Jirobou, Kidoumaru, Tayuya oraz Sakon i Ukon. Sasuke próbuje z nimi walczyć, lecz nie osiąga żadnych skutków. Sound Four mówi mu, że jeśli chce zyskać wielką moc musi dołączyć do Orochimaru. W końcu młody Uchiha decyduje się opuścić wioskę. Sakura chce go zatrzymać, jednak bezskutecznie. Spotyka się z Sound Four, którzy mają go zaprowadzić do Wioski Dźwięku. Po jakimś czasie dowiaduje się, że jeśli chce w pełni wykorzystać moc Pieczęci musi umrzeć. Zażywa pigułkę, po której jest na krawędzi śmierci. Jego nowi towarzysze pieczętują go w beczce, po czym ruszają w dalszą drogę.

Za Sasuke wyrusza drużyna wyznaczona przez Tsunade, składająca się z Shikamaru Nara, Kiby Inuzuki, Naruto Uzumakiego, Chōjiego Akimichi i Nejiego Hyūgi, wspomagana przez Rocka Lee, Temari, Kankurō i Gaarę, która jednak kończy się porażką. Sasuke i Naruto ponownie walczą. Sasuke uwalnia moc Pieczęci i ulega transformacji. Prawie pokonuje Uzumakiego, jednak ten ku zdumieniu Uchihy, wyzwala czakrę Demona Kyuubi. Naruto ostrzega, że zabierze Sasuke ze sobą do Konohy choćby miałby go pobić do nieprzytomności. Ostatecznie Sasuke zostawia nieprzytomnego Naruto i udaje się w dalszą drogę, tym razem sam. Nie potrafił zabić najbliższego przyjaciela, nawet by aktywować Mangekyō Sharingan. Nie chciał dać satysfakcji bratu. Kakashi zabiera Uzumakiego z powrotem do wioski, razem z przekreśloną opaską Sasuke.

Uchiha dotarł w końcu do Orochimaru, który nie mógł od razu przejąć jego ciała. Postanowił trenować Sasuke aż będzie mógł to zrobić. Kabuto ku swojemu zdumieniu odczuł lęk przed chłopcem. Nie był to już ten sam Sasuke, którego szpiegował podczas egzaminu na chunina. W tym samym czasie Sakura odwiedza Naruto w szpitalu. Uzumaki czuje się winny, że nie dotrzymał danej jej obietnicy i nie sprowadził ich przyjaciela do Konohy. Treningiem Sakury zajeła się Tsunade, a Naruto ma trenować pod okiem Jiraiyi,by mogli potem odbić Sasuke z rąk Orochimaru.
W Naruto Shippūden po długotrwałym treningu u swojego mistrza Orochimaru zdołał go pokonać i uwięzić w swoim umyśle, gdyż ten chciał zawładnąć jego ciałem. Sasuke ma także plan, do którego rekrutuje ludzi. Jego nowi kompani to Suigetsu, Karin i Jūgo z których tworzy drużynę zwaną Hebi. Plan polega na odnalezieniu i zabiciu starszego brata - Uchihy Itachiego. Gdy go odnajdują, Sasuke zostawiając drużynę w tyle zamierza zabić brata. Sasuke po zapieczętowaniu Orochimaru przez Itachiego w iluzji niebiańskiego snu za pomocą miecza Totsuki (Sakegari) traci przeklętą pieczęć. Po wygranej walce z Itachim, Sasuke zostaje porwany przez drugiego współudziałowca masakry klanu Uchiha, Madare Uchiha. Madara opowiada Sasuke powody dla jakich Itachi zabił swój klan i jak zawsze kochał swojego młodszego braciszka. Sasuke zmienia nazwę swojej drużyny z Hebi na Taka i przystępuje do zniszczenia Konohy. Łączy siły z Akatsuki. Wspólnie z organizacją postanawiają złapać dwa ostatnie demony ogoniaste (Taka łapie ośmioogoniastego, zaś Akatsuki poluje na dziewięcioogoniastego), aby zniszczyć Wioskę Ukrytego Liścia
asuke potrafił bardzo szybko nauczyć się nowego jutsu. Od najmłodszych lat trenował też rzucanie shuriken i kunai, najczęściej z matką, rzadziej z bratem. Podczas testu z dzwoneczkami zaskoczył Kakashiego używając Gōkakyū no Jutsu, który wymaga użycia dużej ilości czakry. Opanował także Sharingan, który rozwija się wraz z wzrostem jego umiejętności. Najwyższy poziom osiąga podczas walki z Naruto. Kakashi-sensei w niesamowitym tempie uczy go techniki Chidori, jednak Sasuke może użyć jej zaledwie dwa, potem trzy razy na dobę. W przeciwnym razie skończyłoby się to śmiercią. W późniejszym okresie Uchiha rozwija tę technikę tworząc Chidori Nagashi. Przeklęta Pieczęć daje mu też dodatkową siłę i szybkość, jednak po jej użyciu jest wyczerpany i niezdolny do dalszej walki. Podczas treningu z Orochimaru uczy się również Techniki Przywoływania (Kuchiyose no Jutsu), dzięki któremu może wezwać Mandę. Sannin zadbał też o jak najlepszy trening fizyczny dla chłopca, aby ani Naruto ani Sakura nie zdołali go pokonać. Po wygranej walce z Uchiha Itachi zyskał wszystkie jego techniki wzrokowe, a to wszystko dlatego, że starszy brat chciał go chronić. Podobnie jak Itachi, Sasuke sprawdzał swoje umiejętności podczas walk z potężnymi przeciwnikami (Haku, Rock Lee, Gaara, Naruto). Zależało mu na szybkim zdobyciu siły aby pokonać brata. Widząc jednak Rasengan Naruto, równy jego Chidori, zaczął traktować przyjaciół wyłącznie jako rywali. Przed śmiercią Itachi przekazał mu wszystkie swoje techniki wzrokowe, których uaktywnienie wymusza użycie Mangekyou Sharingan.

Ostatnio edytowany przez Kamilex (2008-12-18 15:27:06)


Imię:Sasuke Uchiha         
Klan:Uchiha
Wioska:Konoha-Gakure
Wiek:16 lat
Wzrost:168cm
Waga:52.2kg
Kekengenkai:Sharingan[1poziom]
Natura Chakry:Katon
Yen: 190
Hp:100
Chakra:100

Ekwipunek:Etui na shurikeny i na kunaie,50 shuriken,10 kunai,Duża katana, 50 senbon, zwój do zawarcia przyierza ze zwierzeciami
Misje
D:1
C:
B:
A:
S:
Jutsu które ćwicze


Jutsu które Moge używać

Jutsu katon:
-Goukakyuu no jutsu

Podstawowe jutsu:

-Kawarami no Jutsu
-Kai

Tai jutsu:

Gen jutsu:http://i194.photobucket.com/albums/z156/DiffidentAngel/DemonSasuke.jpg

Offline

 

#3 2008-12-18 17:30:47

Kakashi Hatake

Hokage

Zarejestrowany: 2008-12-15
Posty: 79
Punktów :   
Imię i nazwisko:: Kakashi Hatake
Wioska/Klan:: Konoha-Gakure/Klan Uchiha
HP/Chakra:: 1 000 000/9 000 000
Yen:: 1 000 000
Ranga:: Hokage

Re: Zakładanie karty postaci

akceptuje


Imie: Kakashi
Nazwisko: Hatake
Demon: Kyuubi
Wioska: Konoha-Gakure
Yen: 1 000 000
Kekei Genkai: Sharingan
Natura Ckary: Katon, Raiton
HP: 1 000 000
Chakra: 9 000 000
Ekwipunek: Backpack Big: 100Kunai Etui Na kunai Ciężarki 10 kg, 100 shuriken, wielka katana, skórzana tunika
Ninjutsu: Kai, Chidori, Chidori Blade, Chidori Nagashi, Cursed Chidori, Bunshin no jutsu
Genjutsu: Tsukuomie
TaiJutsu:Sennen Goroshi
Katon: Katon Huosenka no jutsu, Katon Goukakyu no jutsu, Katon Ryuuka no jutsu, Zukokku
Misje D53
        C42
        B95
        A23
        S18

http://kmlinux.fjfi.cvut.cz/~pausp1/files/Kakashi4.jpg
http://i33.tinypic.com/k2i73k.gif
http://pobladores.lycos.es/data/pobladores.com/uc/hi/uchiha_nibor/channels/habbo_naruto_rpg/images/4227583kyuubi.jpg

Offline

 

#4 2009-11-10 16:25:46

sneaki

Mieszkaniec

Zarejestrowany: 2009-11-10
Posty: 11
Punktów :   
Imię i nazwisko:: Naruto Uzumaki
Wioska/Klan:: Konocha-Gakure / Uchiha
HP/Chakra:: 100 / 100
Yen:: 265
Ranga:: Uczeń akademi

Re: Zakładanie karty postaci

.


Imię:Naruto
Nazwisko:Uzumaki
Demon:Raiju
Wioska:Konoha-Gakure
Klan:Uchiha
Wiek:18
Wzrost:205
Waga:75
Kekei Genkai:Sharingan[poziom1]
Natur Chakry:Katon
Yen:265
HP:100
Chakra:100
Ekwipunek:Backpack Big , 10 Shuriken , 5 Kunai , Duża Katana , 50 Senbon , 5 Bomb Dymnych , 5 Kartek Wybuchowych , Zwój zawarcia przymierza ze zwierzętami , Etui na Kunai , Etui na Shuriken.

Justsu które umiem:
Bushin No Jutsu ( 50 CH 1 klon ) (wykonując to jutsu robi klony(iluzje)te klony mogą walczyć i chodźić ale nie zadajom obrażeń bo ty tylko iluzje)
Kawarimi (Chakra 150) (Podmiana z jakimś przedmiotem)
Jutsu Katon które umiem:

Historia: Nie chce mi się myśleć

http://www.naruto.net.pl/images/article … naruto.jpg

Offline

 

#5 2010-05-03 11:34:57

kacperos222

Mieszkaniec

Zarejestrowany: 2010-05-03
Posty: 2
Punktów :   

Re: Zakładanie karty postaci

Imie:Itach
Klan: uchicha
Wioska: Konoha-Gakure
Wiek: 20
Wzrost: 200 cm
Waga: 56 kg
Kekei Genkai: Sharingan
Natur Chakry:Raiton
Yen:1000
HP:100
Chakra:100


Imie:Itach
Klan: uchicha
Wioska: Konoha-Gakure
Wiek: 20
Wzrost: 200 cm
Waga: 56 kg
Kekei Genkai: Sharingan
Natur Chakry:Raiton
Yen:1000
HP:100
Chakra:100

Offline

 

#6 2010-05-03 11:38:41

bilet124

Mieszkaniec

Zarejestrowany: 2010-05-03
Posty: 1
Punktów :   

Re: Zakładanie karty postaci

imie:itachi
Nazwisko: uchiha
Demon: ten co ma killer bi
Yen: 1 000
Kekei Genkai: Sharingan,manekyou shaingan.
Natura Ckary: Katon,
HP: 100
Chakra: 100
Ekwipunek: Backpack Big: 100Kunai Etui Na kunai Ciężarki 10 kg, 100 shuriken, wielka katana, skórzana tunika
Ninjutsu: Kai, Chidori, Chidori Blade, Chidori Nagashi, Cursed Chidori, Bunshin no jutsu
Genjutsu: full wszystkie
TaiJutsu:brak.
Katon: Katon Huosenka no jutsu, Katon Goukakyu no jutsu, Katon Ryuuka no jutsu, Zukokku.fire no jutsu
Misje D53
        C42
        B95
        A23
        S18

Offline

 

#7 2012-05-04 16:08:13

aron uchicha

Mieszkaniec

Zarejestrowany: 2012-05-04
Posty: 1
Punktów :   

Re: Zakładanie karty postaci

Imie: Aron

Klan: Uchiha

Wioska: Konoha-Gakure

Wiek: 15

Wzrost: 160 cm

Waga: 74 kg

Kekei Genkai: Sharingan,Mangekyō sharingan

Natur Chakry:raiton

Yen 1000

HP: 100

Chakra:100

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
murowana-goslina.szamba-betonowe360.pl zapraszam do lektury Ustronie Morskie wakacje Thailand